Zdołowani

...aż 50% społeczeństwa to zdołowani!


#1 2012-11-24 19:26:20

Severianus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Lawina

Mam 20 lat. Odkąd mieszkam z babcią (od ok.9 lat) wciąż są między nami napięcia, kłótnie... Nieustannie się wsciekamy i krzyczymy.  A jest już osobą starszą. Mam problem z ćpaniem, choć myślałem, ze to już za mną. Ostatnio żeby ,,sobie ulżyć'' nażarłem się halucynków za kradzioną kasę, co otworzyło mi oczy i teraz mam doła jak stodoła... Od jednego do drugiego, jak kula na równi pochyłej moje życie nabiera rozpędu w drodze na dno. Znów. Jeszcze te parszywe długi... Ciężko mi sobie ze sobą poradzić i postanowiłem poszukać rad w internecie, co jest naprawdę wyrazem desperacji. Cierpię z powodu samotności, nie mam z kim o tym pogadać...

Ostatnio edytowany przez Severianus (2012-11-24 19:30:44)

Offline

 

#2 2012-11-24 23:11:58

Anamneza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lawina

Musisz zastanowić się co jest w życiu najważniejsze i na tym się skupić. Dodatkowo odnajdź w sobie spokój ducha i chęć do walki o samego siebie. Zaufaj komuś, a może to przynieść ogromną ulgę. A co do babci to niestety oczywiste że pokolenia się nie rozumieją, to boli ale tak już jest i bardzo trudno to zmienić nawet jeżeli jest to możliwe to okupuje się to poświęceniami..

Ostatnio edytowany przez Anamneza (2012-11-24 23:33:51)

Offline

 
Prawo do czytania i pisania postów mają tylko osoby zarejestrowane. Zapraszamy do logowania się :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rysujemy.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.seafights.pun.pl www.freee.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl